IKEA Björnsholm bord

560201

IKEA, "Björnsholm", fällbord, 1700-talsserie, rund skiva, tredelad svarvad pelarfot, kallstämplad NM Riksantkvarieämbetet Björnsholm CJ, höjd ca 73, diameter 87 cm

Slitage, smärre fläck

Möbler, Matbord

Rum 22

IKEA Björnsholm bord

Budhistorik (13 bud)
4167973
1 700
4167969
1 600
4167952
4167968
4167952
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.