Yo Johansson oljemålning

560200

YO JOHANSSON (John Charles Johansson 1897-1963): Fiskeläger i solnedgång, signerad Yo Johansson, olja på duk, ca 65x100 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Yo Johansson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4167005
4164529

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.