Ellis Wallin oljemålning

560195

ELLIS WALLIN (1888-1972): Kvinnofigur, signerad Ellis, olja på duk, ca 99x50 cm

Fack 21

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (19 bud)
4165892
1 600
4165891
4165800
1 300
4165798
4164782

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.