Kolbox gjutjärn

560192

KOLBOX, 1900-talets första hälft, vitemaljerat gjutjärn, rokokostil, märkt N samt 58b, höjd ca 18, 50x40 cm

Slitage, obetydlig lagning

Diverse

Rum 7

Kolbox gjutjärn

Budhistorik

2018-07-21 kl 16:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.