Stilleben oljemålningar

560191

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): (2) Stilleben, olja på duk, vardera ca 107x45 cm

Duklagningar, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 51

Stilleben oljemålningar

Budhistorik (12 bud)
4164060
2 400
4164059
4164056
4164054
1 900
4164051
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.