Skåp jugend

560188

SKÅP, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, beslag i mässing, 4 lådor, dörrpar med träskuren dekor, invändigt med ett hyllplan, höjd ca 148, 79x50 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Skåp jugend

Budhistorik (8 bud)
4169136
650
4169062
600
4169135
550
4169062
500
4169134
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.