Bord Erik Asmussen

560186

ERIK "ABBI" ASMUSSEN, bord, Kristofferskolan, 1900-talets mitt, lackad furu, höjd ca 72,5, 190x50, utfälld 190x100 cm

Repor, fläckar, bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 18

Bord Erik Asmussen

Budhistorik

2018-07-21 kl 18:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.