Ester Blomgren oljemålning

560184

ESTER BLOMGREN, (1887-1972): Motiv utanför New York, signerad och daterad Ester Blomgren -29, olja på duk, ca 42x51,5 cm

SMärre slitage

Rum 5

Ester Blomgren oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4167947
650
4167946
600
4167945
550
4167944
500
4167943
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.