Matbord Ernst Kirchsteiger

560183

ERNST KIRSCHSTEIGER, "Ernst", matbord, 2000-tal, björk, brickmärkt "ERNST", höjd ca 71, 200x80 cm

Obetydligt slitage

Möbler, Matbord

Rum 21

Matbord Ernst Kirchsteiger

Budhistorik (20 bud)
4167801
2 600
4165344
2 400
4167800
2 400
4165344
4162965

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.