Engelbert hänge/brosch

560174

ENGELBERT, hänge/brosch, 18 k guld, med snäckskal kamé omgiven av vita pastestenar, signerad ''Stigbert'', Stockholm, 1952, höjd ca 5,5 cm, totalvikt ca 11,5 g

Några vita pastestenar med nagg, bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Engelbert hänge/brosch

Budhistorik (6 bud)
4161345
1 400
4158461
1 300
4161344
1 300
4158461
4161341

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.