Axel Wannberg skrivbord

560173

AXEL WANNBERG, skrivbord, samtida, massiv ek, höjd ca 73,5, 120x80 cm

Bruksslitage, mindre repor och en mindre nagg

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 8

Axel Wannberg skrivbord

Budhistorik (14 bud)
4167527
1 900
4167519
1 800
4167526
1 700
4167519
1 600
4167524

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.