Skärgårdskonst - Maurice Moberg oljemålning

560172

MAURICE MOBERG (1923-2014): ''Skrattmåsparad'', signerad a tergo ''Moberg'' och ''Maurice Moberg'', olja på duk, ca 22x27 cm

Detta föremål ingår i vår tema-auktion "Skärgårdskonst"

Smärre slitage

Konst, Modernt måleri, Tema

Budhistorik (7 bud)
4167754
600
4167764
550
4167754
500
4167763
450
4167754

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.