Sjöö Sandström UTC Extreme

560163

SJÖÖ SANDSTRÖM, armbandsur, UTC Extreme I, stål, ca 2011, automatisk, safirglas, glasbaksida, datum, UTC, kronograf, boettnr. NO.525, cal ETA 7754, originalgummiband, originalspänne i stål, diameter 44,5 mm, inkl. inner-ytterbox, originallänk i stål samt instruktionsbok

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage samt smärre slagmärken och repor

Klockor/Ur, Herrklockor, Fashion, Selected

Sjöö Sandström UTC Extreme

Budhistorik (14 bud)
4164214
14 000
4163245
13 500
4162781
13 000
4163244
12 500
4162781
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 341 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.