Mona Huss Wallin färglitografi

560155

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Utsikt mot Sjömans Hotell, signerad och daterad M Huss W, 141/325, färglitografi, 45,5x50 cm

Fack 5

Budhistorik (6 bud)
4167620
550
4166763
500
4165852
450
4165508
4163070

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.