Philippe Starck bordslampor

560151

PHILIPPE STARCK, "Romeo soft", bordslampor, 2 st, Philippe Starck för Flos, höjd ca 65 cm

Bruksslitage, smuts, ena lampan saknar kupa, smärre repor, mindre avslag på kupa, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Philippe Starck bordslampor

Budhistorik (24 bud)
4168228
2 400
4168237
2 400
4168228
4168224
4168224
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.