Hans Johansson soffbord "Tema"

560150

HANS JOHANSSON, ''Tema'' soffbord/ brickbord, K Andersson & Söner, 2000-tal, vit, stomme i laminat, etikettmärkt, höjd ca 56,5 cm, diameter 61 cm

Bruksslitage, små märken på skivan, smärre repor på skivan

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Hans Johansson soffbord

Budhistorik (7 bud)
4168509
550
4163813
500
4168508
500
4163813
450
4168481

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.