Hans Johansson soffbord "tema"

560149

HANS JOHANSSON, ''Tema'' soffbord/ brickbord, K Andersson & Söner, 2000-tal, mahogny, etikettmärkt, höjd ca 56,5 cm, diameter 61 cm

Bruksslitage, en sprint saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Hans Johansson soffbord

Budhistorik (14 bud)
4167988
1 300
4168013
4167988
4167506
4167506
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.