Joakim Allgulander

560147

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Magic Mushroom", signerad och numrerad 12/15, Gicléetryck/screentryck bladstorlek 71x60 cm

Tavelvagn 1

Joakim Allgulander
Budhistorik (4 bud)

4169555
4166071
4166069
550
4164790

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.