Kommod 1800-talet slut

560145

KOMMOD, 1800-talets slut, mörkbetsad furu, skåp med hyllinredning, förvaring under toppskivan, mässingsbeslag, höjd ca 83, 52x71 cm, nyckel finns

Bruks/åldersslitage

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Kommod 1800-talet slut

Budhistorik

2018-07-22 kl 19:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.