Paret fåtöljer rokokostil

560144

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1800-tal, mönstrad klädsel, resårstoppade sitsar, mått höjd ca 103 cm

Åldersslitage, färgbortfall, sliten klädsel

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Paret fåtöljer rokokostil

Budhistorik (16 bud)
4167117
4169357
3 800
4167117
3 600
4169354
3 400
4167117
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.