Spegel gustaviansk stil

560139

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, fasettslipat glas, dekor i pastellage, ca 130x80 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 5

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (27 bud)
4168326
2 400
4167787
4168318
4167787
1 900
4168305
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.