Bokhyllor nyrenässans

560138

BOKHYLLOR, 1 par, 1800-talets slut, nyrenässans, fronter med kannelering samt beslagsornamentik, höjd ca 160, 109x38 cm

Faneret ställvist släppt, fuktskada

Möbler, Hyllor

Rum 21

Bokhyllor nyrenässans

Budhistorik (38 bud)
4162886
4 400
4162634
4 200
4162885
4 200
4162634
4162884
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.