Vitrinskåp 1900-tal

560134

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, invändigt med hyllplan av trä och glas, dörrar med etsad dekor, höjd 180, 77x50 cm

Enstaka mindre stötmärken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 14

Vitrinskåp 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

4167983
4158049

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.