Van der Bruggen oljemålning

560129

BEREND VAN DER BRUGGEN: Bygata, signerad, olja på duk, ca 48x61 cm

Duk med fläck

Baltzarsgatan 6, Malmö

Van der Bruggen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4168830
550
4168842
500
4168830
450
4168800
4166798

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.