Skrivbyrå Karl Johan

560125

SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerad med mahogny, 4 lådor, beslag i mässing, översta lådan med skrivinredning, höjd ca 95, 50x112 cm

Nyckel finns

En dragknopp saknas, fanerad bortfall, smärre skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Skrivbyrå Karl Johan

Budhistorik (33 bud)
4171548
3 400
4171546
3 200
4171545
4171544
2 800
4171543
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.