Ingeborg Benthine Debois Jörgensen oljemålning

560124

INGEBORG BENTHINE DEBOIS JÖRGENSEN (1897-1970): Stilleben med blommor och frukt, signerad IB Debois, olja på duk, ca 70x98 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (4 bud)

4164602
1 300
4163568
4162670
4161343

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.