Utelampor

560117

VÄGGLAMPOR, 3 st, 1900-talets mitt, för utomhusbruk, grålackerat metal med klotformade vitglaskupor, höjd ca 29-36 cm

Smuts, slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Utelampor

Hylla 2

Utelampor

Budhistorik (8 bud)
4167346
4166824
4167345
4166824
500
4167094
450

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.