Karmstol 45 design Alvar Aalto

560113

ALVAR AALTO, "Stol 45", karmstol, 2000-tal, Artek, Finland, björk, armlän i rotting, svart sadelgjord, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (10 bud)
4168062
4168055
4168053
4168044
950
4168044
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.