Bänk 1960-tal

560111

BÄNK, 1960-tal, fanér i teak, uppfällbar skiva, invändig med förvaringsutrymme, höjd ca 50, 37x174 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Bänk 1960-tal

Budhistorik (18 bud)
4168216
2 400
4167768
4168211
4167768
1 900
4168210
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.