Tycho Ödberg oljemålning

560108

BROR TYCHO ÖDBERG (1865-1943): Tvätterskorna, signerad Tycho Ödberg, olja på duk, ca 49x66 cm

Fack 48

Tycho Ödberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4172400
4172401
750
4172400
700
4172398
650
4172399
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.