Tallrikar Kina

560098

TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, diameter ca 22-23 cm

Nagg, varav 2 tallrikar lagade

Orientaliskt, Porslin

Monter 13

Tallrikar Kina

Budhistorik (15 bud)
4168276
4167932
4167668
4167668
850
4167931

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.