Kombinationsmöbel

560091

KOMBINATIONSMÖBEL, 1900-talets första hälft, stol, stege, strykbräda, stämplad JP BLOM, mått i ihopfällt läge, höjd ca 97, 34x43 cm

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Kombinationsmöbel

Budhistorik (13 bud)
4168295
900
4168173
850
4167729
4168170
750
4167729
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.