Hand i brons

560088

SKULPTUR, tidigt 1900-tal, sannolik avgjutning av en verklig hand, patinerad brons, längd ca 24 cm

Slitage

Diverse, Samlarobjekt

Hand i brons

Budhistorik (24 bud)
4168440
4168415
3 800
4168387
3 600
4166406
3 400
4164855
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.