Fåtöljer par 1900-tal

560083

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, stomme i bambu, mönstrad ryggklädsel, lösa plymåer, höjd ca 105 cm

Ryggklädsel med slitage/skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 21

Fåtöljer par 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
4166386
750
4165292
700
4164963
650
4161789
600
4160900
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.