Pall

560081

PALL, 1900-talets början, renässansstil, ek, klädsel i präglad skinn, dekorspik, sitthöjd ca 46, höjd ca 52, 34x70 cm

Slitage, skinn med ytligt mindre bortfall

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 17

Pall

Budhistorik (15 bud)
4166860
900
4166192
850
4166859
850
4166192
4166858
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.