Spegel med konolbord

560077

SPEGEL, KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, spegeln gustaviansk stil bordet i rokokostil, spegeln bronserad, krönet med medaljong, fleuroner samt rosett, understycke med lagerblad, fasettslipat glas, konsolbordet i bronserat trä med marmorskiva, spegelns höjd ca 100 cm, konsolbordets höjd ca 78 cm

Enstaka skador förekommer på spegeln

Speglar, Möbler, Soffbord, sidobord

Hylla 2

Spegel med konolbord

Budhistorik (25 bud)
4166615
4 200
4166613
4166609
3 800
4166608
3 600
4166607
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.