Oljemålning

560076

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländskt landskap, signerad F. Nathan, olja på duk, ca 72x90 cm

Färgbortfall, dukskador

Konst, Äldre måleri

Fack 27

Oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4171527
650
4170847
600
4171526
550
4170847
500
4171524
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.