Martin Silverman bronsskulptur

560075

MARTIN SILVERMAN (USA, född 1950): Bag Man, monogramsignerad och daterad MS och -80, patinerad brons, på träsockel, höjd ca 27, längd 40 cm

Konst, Skulpturer, Nutida, Selected

Kundcenter

Budhistorik (42 bud)
4170814
11 500
4170813
11 000
4170811
10 500
4170810
10 000
4170809
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.