Blombord 1900-talets andra hälft

560072

BLOMSTERBORD, 1900-talets andra hälft, betsat trä samt glas, höjd ca 60, 115x29 cm

Bruksslitage, märken och repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Budhistorik (6 bud)
4166450
550
4164360
500
4164360
450
4166448
4164360

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.