Ljuskrona

560070

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, 6-armad, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, både klara och rökfärgade, elektrifierad, höjd ca 66 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (8 bud)
4166676
4166675
600
4166674
550
4166673
500
4166672
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.