Sifon

560069

SIFON, 1900-talets mitt, troligen Sovjetunionen, i form av pingvin, bemålad metall, höjd ca 37 cm

Repor och märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Diverse

Monter 12

Sifon

Budhistorik (5 bud)
4166496
500
4166494
450
4166037
4166034
4157582

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.