Tångsamlare oljemålning

560068

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Tångsamlare i Bretagne, otydligt signerad, olja på duk, ca 50x70 cm

Något gulnad,5 och 3

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Tångsamlare oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4170054
4170037
950
4170022
900
4169926
850
4169925

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.