Vinylsinglar Sverige

560064

SINGLAR, 1950- och 1960-tal, 12 st, vinyl, svenska artister, Tages: "Bloodhound", "I'm mad", Little Gerhard: "Den siste mohikanen", "Buona sera", "Cha cha rock 'n roll", Sven-Ingvars: "Önskebrunnen", "Jag ringer på fredag", Sven-Gösta Jonsson: "Jokkmokk rokk", "Vid barndomshemmets grind", Owe Thörnqvist: "Loppan", Bibi Johns: "Fyra med sex", Anna-Lena: "Ditt stängda hjärtas port"

"I'm mad" saknar konvolut, visst slitage, konvolut med skador

Diverse

Monter 12

Vinylsinglar Sverige

Budhistorik (1 bud)

4158999
2018-07-15 00:32:52

2018-07-20 kl 16:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.