Stolar 4 st 1900-tal

560059

STOLAR, 4 st., vitmålat trä, skuren dekor, sitsar i randig textil, gustaviansk stil, 1900-tal, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar 4 st 1900-tal

Budhistorik (36 bud)
4167125
3 600
4167136
3 400
4167125
3 200
4167134
4167125
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.