Damskrivbord björk

560051

DAMSKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben med skuren dekor, låda i sargen, valnöt, höjd ca 75, 75x58cm

Ytslitage, nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Damskrivbord björk

Budhistorik (4 bud)

4164611
750
4164578
4164362
4160162

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.