Loetz ljusstakar

560050

LOETZ, ljusstakar, 1 par, 1900-talets början, höjd ca 26 cm

Ett nagg på ena ljusstakens kant upptill

Glas, Övrigt glas

Monter 5

Loetz ljusstakar

Budhistorik (1 bud)

4161993
2018-07-17 12:23:03

2018-07-20 kl 20:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.