Kakemon Kina

560048

KAKEMON, Japan, 1900-talets mitt, signerad, motiv med kvinna, målat på siden, ca 180x53 cm,

Orientaliskt, Konsthantverk

Kakemon Kina

Budhistorik (2 bud)

4166295
4165603

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.