Henri Toulouse-Lautrec 2st litografier

560046

HENRI DE TOULOUSE LAUTREC (1864-1901), efter, 2 st, "Jane Avril" samt "Aristide Bruant", monogramsignerad i trycket, färglitografi, ca 28,5x19 cm

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
4165982
900
4160491
850
4165981
850
4160491
4165980
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.