Kakemon

560045

KAKEMON, Japan, 1900-talets mitt, signerad, motiv med mårddjur samt snötäckta grenar, målat på siden, stången med märgben i ändarna, ca 210x58 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Kakemon

Budhistorik (7 bud)
4166724
600
4166705
550
4166620
500
4166617
450
4166316

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.