Silverskedar 12 st

560042

SKEDAR, silver, 12 st, stämplade C.G.H 1943, Stockholm, vikt 145 g

Smärre bruksslitage

Silver

Monter 19

Silverskedar 12 st

Budhistorik (2 bud)

4164869
4159104

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.